Házená Velká Bystřice – HBC Olomouc 1966 23:35 (13:18)

Druhou říjnovou neděli před vynucenou přestávkou v soutěžích i tréninkovém úsilí všech sportovců jsme nastoupili k utkání před prázdnými tribunami.

Tato skutečnost se zřejmě promítala do hlav některých hráčů, a podepsala se na jejich výkonu. I přes dosažený výsledek nemůžeme být spokojeni s hrou zejména našich spojek základního kádru. Jejich žalostná střelba a obranná práce dávala všem zúčastněným najevo, že jsou myšlenkami úplně někde jinde. A to co jsme dokázali předvádět v rychlém útoku snad ani nelze komentovat.
Ale jak se říká všechno zlé… Konečně se nám chytil Matěj Kratochvíl a začalo mu to tam padat. Tomáš „Vomajda“ se jako starší žák srovnal s vyšší kategorií a začal vzorně plnit i obranné úkoly. A skvělé zákroky v brance předvedl Jirka.
V šatně nás potěšila výhra, ale jinak nám bylo smutno. Loučili jsme s vědomím, že nevíme kdy se sejdeme na hřišti. Ani jsme se nemohli rozloučit všichni, kluci působící v Zubří měli díky situaci ve Zlínském kraji stopku vydanou tamní krajskou hygienou a klubovým lékařem. Nelze než doufat, že se tato nemilá situace přežene a my se opět naplno vrátíme k našemu milovanému sportu. Stejně jako všichni sportovci – nejen v naší krásné zemi.