HK Ivančice – HBC Olomouc 30:28

Utkání v Ivančicích by mělo být pro naše kluky ponaučením. Po dobrém začátku pak soupeř snížil na rozdíl tří branek a nám se bezdůvodně rozklepala kolena. Chyběla osobní odpovědnost, soustředění na hru, zodpovědné zakončování 100% šancí, spolupráce a odpovědnost na obraně. A nelze se vymlouvat, že základ týmu nejel kompletní.
Herně bohužel zklamali Ti nejzkušenější. Čtyři neproměněné rychlé útoky, dvě neproměněné sedmičky a asi 8 šílených technických chyb v přihrávkách v útoku hovoří za vše. Bonbónkem pak byla po úspěšném ubránění v oslabení střelba naší zkušené spojky při postupném útoku po 10 sekundách kamsi do háje…. Náš tým neměl jedinou pasivitu za celé utkání.
Máme na čem pracovat, a pokud vše zdárně dopadne,
budeme od poloviny týdne opět kompletní. Zároveň chceme poděkovat realizačnímu týmu starších žáků a jejich třem hráčům za výpomoc. Zapojili se do hry po náročním utkání v Litovli a rozhodně nezklamali.

Zápis utkání: https://www.handball.cz/souteze/muzi/2-liga-mladsi-dorostenci-morava/detail/zapas/a08d11ed-63c6-472e-a309-6742ef75fd2e