mladší žáci TJ CEMENT HRANICE – HBC OLOMOUC B 32:11 (19:4)

V pátek 4.5.2018 jsme vyrazili do Hranic odehrát zápas 12. kola krajské soutěže. Vzhledem k dosavadnímu průběhu soutěže se jednalo o přímý souboj o čelní příčky v tabulce, ale to co se nám v Hranicích podařilo předvést tomu vůbec neodpovídalo. V 6 min. osobky byl stav 4:3 a i přes naši nepříliš důslednou obranu nic nesignalizovalo katastrofu, která poté nastala.

Na konci osobky jsme prohrávali 8:3. Kluci nedokázali ubránit zejména nejlepšího střelce domácích a v útoku se nám vůbec nedařilo což způsobilo, že se nám naše hra úplně rozpadla a výsledkem byl strašidelný stav v poločase 19:4 pro domácí. Ve druhém poločase to nebylo o nic lepší a tak jsme z Hranic odjeli s výpraskem 32:11. (Až do tohotu zápasu jsme měli průměru 13 obdržených branek na zápas !!!) Většině kluků (až na pár výjimek) se zápas hrubě nepovedl a tak nezbývá než si z něj vzít ponaučení a příště hrát mnohem, ale opravdu mnohem lépe.

Sestava a branky bude opět na stránkách OLKSH, jen upozorňuji, že někteří tam své střelce budou hledat marně vzhledem k tomu, že zápis z utkání pokud jde o autory branek poněkud neodpovídá realitě.