Muži okusili opojnou chuť vítězství

HBC Olomouc 1966 – SK Kuřim 27:25 (9:11)

Ve čtvrtém zápase letošní sezóny jsme se konečně dočkali vítězství. Přijel k nám soupeř z Kuřimi a zápas to nebyl vůbec lehký. Hned od začátku šlo o vyrovnaný duel, kde převažovala
urputnost a bojovnost nad házenkářskou krásou. Dařilo se nám hlavně v obranné fázi, která byla podpořena skvělým Malínkem v brance.
V útoku už to bylo horší, nedařil se postupný útok, byli jsme zbrklí při řešení střel ze všech vzdáleností. Nevyšlo nám pár rychlých útoků a soupeř to potrestal dvoubrankovým vedením v prvním poločase. Naštěstí zabrala domluva o přestávce a naši borci zahájili druhý poločas mnohem soustředěnější a přesnější. Povedlo se zařazení Petrtýla na střed, díky tomu se rozehrál i mladý Kašpar na levé spojce a hned se dýchalo v útoku o něco lépe. Šli jsme do těsného vedení, které se díky bojovnosti a plnění taktických pokynů podařilo uhájit až do vítězného konce. Tradičně výborný výkon podal gólman Malínek, dařilo se spojkám Petrtýlovi a Kašparovi, spoustu kvalitní práce odvedl na pivotu Hejný.

Sestava a branky zde