muži SKKP Handball Brno B – Handball club Olomouc 1966 35:37 (15:21)

Ke třetímu zápasu sezóny jsme v neděli zajížděli do Brna. B mužstvo účastníka extraligy nasadilo sice pouze 8 hráčů, ale tito nám byli důstojným soupeřem až do poslední minuty. Hlavně hráč Stein, autor 16 branek, ukázal, že házenou opravdu umí. Zápas se od začátku vyvíjel v náš prospěch, solidní obrana, tradičně výborný výkon gólmana Malínka, perfektně zvládnuté rychlé přechody do útoku a rázem jsme vedli v poločase o 6 branek.

Vstup do 2.poločasu nám moc nevyšel hlavně v obraně, nedařilo se nám pokrýt nejlepšího hráče zápasu Steina. Naštěstí se dařilo v útoku, postupném i rychlém a zhruba 10 minut před koncem jsme vedli už o 8 gólů. Bohužel posledních 10 minut jsme vůbec nezvládli. Dopláceli jsme na časté vylučování, celý tento úsek jsme odehráli vlastně v oslabení. K tomu se přidali naprosto nepochopitelné chyby v postupném útoku, neproměňování šancí a úplný rozpad obrany. Moc nepomohli ani 2 time outy v rychlém sledu. Naštěstí se borci v posledních dvou minutách vzchopili a vedení udrželi. Pochvalu zaslouží Mirek Vaverka, autor 11 branek, gólman Martin Malínek, ale za předvedenou hru do 50.minuty i celý mančaft.

Příští zápas sehrajeme na domácí palubovce v neděli 14.10. s mužstvem Bohunic, které dosud neztratilo ani bod . Těšíme se na Vaši podporu.

Sestava a branky zde