st. dorost Tatran Bohunice : HBC Olomouc 44:46 (20:24)

K poslednímu utkání sezony 2017/2018 zajížděli naši kluci na palubovku Bohunic ve značně slepené sestavě ať již z důvodu nemocí, úrazů nebo školních aktivit. Do Bohunic jel tým s odhodláním, že přes nekompletní sestavu jedeme bodovat.

Kluci od úvodních minut vedli, do poločasu si vytvořili 4 brankový náskok. Bohužel na začátku druhého poločasu měli kluci 9 minutový výpadek, který jsme prohráli 12:5 a rázem kluci prohrávali, najednou začali na hřišti panikařit, v postupném útoku vytvářeli až dětské chyby. V 49 minutě naši kluci prohrávali 40:36 a to byl zlom utkání. Kluci zlepšili nasazení, začali ještě více bojovat a zbylých 11 minut utkání vyhráli 10:4 a celkově zvítězili 46:44. Už jen skóre napovídá, že to bylo utkání nahoru a dolů, hra bez obran. K tomuto je nutné uvést, že náš brankář neměl vůbec svůj den a i jednoduché střely padaly za jeho záda.

Nejlepším hráčem našeho týmu, ale nejen našeho týmu, ale vůbec zápasu byl hráč Kašpar, který byl nejlepší ve všech herních činnostech, tedy jak v postupném útoku, tak v obranných činnostech.

Sestava a branky zde