starší dorost SK Žeravice : HBC Olomouc 26:32 (13:13)

Čekal nás těžký a bojovný zápas. Naštěstí naši kluci předvedli to nejlepší co v nich je. Bojovnost a snahu kluci měli přímo ukázkovou. Celé utkání velmi dobře odmakali, na slušné úrovni plnili pokyny trenérů a od úvodních minut udávali tempo hry. 

Bohužel pokaždé, když naši kluci v prvním poločase odskočili na rozdíl + 2-3 góly,  nás vyloučení na dvě minuty poslalo do oslabení. Za první poločas naši kluci byli vyloučení celkově 6 x, soupeř 1 x. Naštěstí kluci stále makali a prostě byli ve všem lepší než soupeř z Žeravic. Poločasové skóre bylo 13:13.
V poločase bylo našim klukům zopakováno, aby ve svém úsilí nepolevovali a že soupeře přehrají, ať se na hřišti bude dít cokoli, neboť jsou prostě lepší a především, aby ignorovali frenetické projevy (často i vulgární) domácích fanoušků a věnovali se jen dění na hřišti.
Kluci nepolevili a stejně jako v prvním poločase stále udávali tempo hry. Naši kluci s chutí dohráli, a zcela zaslouženě zvítězili.
Klukům bylo po utkání pogratulováno, byli pochváleni za předvedený výkon, kdy se jednalo o nejkompaktnější a nejlepší výkon, který během podzimní části sezony podali.

sestava a branky zde