Starší dorostenci HBC Olomouc : TJ Rožnov pod Radhoštěm 30:40 (11:22)

Naši kluci vstoupili do utkání velmi dobře, kdy ve 14 minutě byl stav utkání 7:7. Bohužel po té se naplno projevily největší rozdíl mezi soupeřem z Rožnova a našimi kluky.

Výkonnost brankáře, kdy náš brankář neměl svůj den a hlavně mu nepomáhala zejména v prvním poločase obrana, zatímco výkon hostujícího brankáře soupeře dosti držel.
Vzhledem k výše uvedenému si hráči Rožnova do poločasu vytvořili 11 brankový rozdíl.
V poločase trenéři hráčům dosti vynadali s tím, že vůbec neopětují důraz soupeře. Naši kluci do druhého poločasu vstoupili jako vyměnění. Jejich důraz na obraně se zcela vyrovnal. Kluci se snažili a bojovali přesně, tak jak je po nich vyžadováno. Tedy makali nadoraz. Bohužel manko, které si soupeř v prvním poločase vybudoval, se našim klukům během druhého poločasu podařilo stáhnout pouze o jeden gól. Za výkon ve druhém poločase hráči zaslouží velikou pochvalu a největší si zaslouží hráči Kašpar a Němec, kteří předvedli své letošní zcela nejlepší výkony.
Jak již klukům bylo řečeno po zápase, škoda nedůrazu v prvním poločase. Vývoj utkání mohl být zcela jiný. Na druhou stranu nelze neuvést, že do utkání zasáhli pouze tří starší dorostenci, přičemž jeden z nich vlivem zranění atd. vůbec netrénuje a zbytek jsou mladší dorostenci, kteří pokud budou předvádět výkony na úrovni druhého poločasu, čeká nás v budoucnosti v Olomouci dosti pěkné házené.

sestava a branky zde