Starší žáci A – 7.kolo soutěže MSK-OLK – v Ostravě

HBC Olomouc „A“- Karviná „A“ 30 : 9 (12:5)
Cestu na Ostravsko jsme pojali jako přípravu na příští kolo ŽL, kdy budeme hrát v Úvalech.

Tak jako v minulém kole ŽL, kluci nepodcenili rozcvičku a nastoupili v plném provozním tempu. Od počátku jsme hráli agresivní aktivní obranu a soupeř jen těžko hledal skulinky. A když už nějakou našel, Vilém se v brance činil a soupeřovy střelce vymazával jednoho po druhém. Vildova úspěšnost byla 50%, a je škoda, že ho chytat nebaví a chce se vrátit jako hráč pole. Zahrála celá lavička a kluci dovedli utkání do úspěšného konce.

HBC Olomouc „A“ – Sokol Ostrava 15:27 (9:11)
I do druhého utkání jsme vstoupili se zdravým odhodláním a týmovým výkonem. Až do závěru prvního poločasu jsme si udržovali jedno až dvoubrankový náskok. Pak přišla  obrovská hrubka v závěru poločasu. Soupeř získal sedmimetrový hod a my jsme šli do čtyř hráčů v poli.

V přestávce jsme si ještě dodali pár cenných  uklidňujících rad, a připomněli cíl ŽL. Úvod druhého poločasu v oslabení o 2 hráče jsme uhráli s výsledkem 1:1!! Začali jsme dotahovat náskok soupeře, a znovu jsme byli po zbytečných chybách posláni do čtyř. Vzali jsme si Time out a klukům nařídili pouze utkání bez zranění a emocí dohrát. Nadcházející víkend v Úvalech je důležitější než takovéto utkání. Tohle jsme splnili, soupeři podali ruce a odjeli domů. Kluci si vyzkoušeli, že správně hraná obrana je klíčem k úspěchu celého utkání. Následné tréninkové úsilí směřujeme k nedělním utkáním žákovské ligy.

Jsme jeden tým, JSME HBC OLOMOUC !!!!

Záznam utkání Karviná

Záznam utkání Ostrava