Starší žáci B – HBC Olomouc 1966 B – TJ Sokol Horka nad Moravou – 32:15 (12:3)

V sobotním dopoledni jsme nastoupili k dohrávce prvního kola krajské soutěže.

V prvních minutách úvodního poločasu jsme předváděli pěknou házenou a dobrou obranu a rychle odskočili soupeři  na dvě branky. Pak se v týmu něco zaseklo, hra se zpomalila na pochodovou házenou a kazili jsme v útoku jednu šanci za druhou. Naštěstí jsme soupeře v této době (bylo to nekonečných 8 min mezi 3. a 11. min) dokázali ubránit a ten vstřelil jedinou branku ze sedmimetrového hodu. Chvíli poté jsme i my vstřelili třetí branku, kluci se uklidnili a skóre začalo narůstat.  V přestávce jsme s kluky tuto situaci rozebrali, a zdůraznili, co chceme hrát

Ve druhém poločase to kluci začali s nadšením plnit a soupeř si již po pár minutách bral Time-out. V předváděné hře jsme nepolevili a na palubovce se postupně vystřídala celá lavička. Po závěrečném hvizdu kluci poděkovali divákům a následovala – za potlesku diváků – krásná týmová oslava. Dominik totiž vstřelil svou první branku (už v minulém utkání jeho gól visel na vlásku) a dočkal se od celého týmu krásné pochvaly.

Jen tak dále 🙂  Jsme jeden tým, jsme HBC Olomouc.

Fotogalerii ze zápasu najdete tradičně na FB našeho dvorního fotografa zde a krátké video zde (vše rovněž na klubovém FB profilu).

Sestava a branky zde