Starší žáci B – SK Žeravice – HBC Olomouc 1966 B – 21:30 (10:14)

V nedělním odpoledni jsme dorazili k utkání do přerovské haly, kde hrají své domácí utkání borci z Žeravic.

Před utkáním jsme probrali herní taktiku na specifickém povrchu haly a připomněli si poučení zbytečných chyb minulého utkání. Kluci nastoupili s chutí a po dvou docílených brankách přibyla sebedůvěra a skóre postupně začalo narůstat v náš prospěch. K tomu přidal i Adam krásné zákroky včetně chycené sedmičky. Ke konci poločasu začali kluci příliš experimentovat v útočné fázi a soupeř se přiblížil na 4 branky. O těchto činnostech jsme si v klidu popovídali během přestávky v šatně.

Po změně stran zahájil svůj díl zápasu Filip B. likvidací soupeřova sedmimetrového hodu a v dalším průběhu přidal spoustu dalších pěkných zákroků. Během 5 minut jsme navýšili náskok a do hry se prostřídala celá lavička. Náskok jsme postupně dále navyšovali a v poslední části utkání naše nejproduktivnější dvojice odpočívala. A středová osa Štěpán – s Honzíkem na pivotu také trápila soupeře až do závěrečného hvizdu.

Hráli jsme skutečně týmově.  Zákroky gólmanů povzbuzovali hráče v poli i na střídačce, a totéž fungovalo obráceně. Stejné to bylo při krásném rychlém útoku Tomáše V. s Danem, kdy poslední přihrávka nabídla takřka prázdnou branku, a zaslouženě sklidili potlesk haly.

Jsme jeden tým, jsme HBC Olomouc.

Fotogalerii ze zápasu najdete tradičně na klubovém FB profilu zde + přikládám i odkaz na fotogalerii soupeře zde

Sestava a branky zde