TURNAJ ML. ŽÁKŮ „O HORECKÝ MÍČ“ – 2. MÍSTO

V sobotu 24.3.2018 jsme absolvovali poslední přípravný turnaj před začátkem jarní části sezóny. Turnaj pořádal Sokol Horka nad Moravou a v hale DHK Zora jsme odehráli 4 zápasy. V prvním utkání jsme porazili pořádající tým 17:14. Poté jsme nastoupili proti favoritu turnaje.

S týmem Zory A jsme až do začátku druhého poločasu hráli naprosto vyrovnané utkání (10 min. před koncem stav 11:11, přičemž v předchozím průběhu jsme i vedli), poté jsme bohužel přestali střílet branky, kluci přestali hrát kolektivně a chtěli to urvat individuálně což nebyla ta správná cesta a výsledkem byla prohra 12:18. V následujícím utkání jsme porazili Zoru B 17:7 a v posledním utkání, které nakonec rozhodlo o výsledném umístění na 2 .- 4. místě, jsme udolali tým SK Žeravice 22:18. V turnaji jsme tak skončili na pěkném 2. místě a Tomáš V. navíc získal individuální ohodnocení jako nejlepší střelec turnaje.

Na turnaji jsme měli k dispozici 16 hráčů (téměř kompletní ročník 2006 + 2 začátečníci ročníku 2005), kteří se prosadili následovně: Tomáš V. 33, Dan 18, Tomáš P. 8, Max 4, Štěpán 3, Lukáš V. 1 a Honza N. 1. Střelecky se tentokrát neprosadili Michael, Filip. V., Pepa, Ondra, Lukáš S., Honza T. a Kuba. V brance se pravidelně po poločasech střídali Adam a Filip B., kteří předvedli spoustu pěkných zákroků. Kluci za předvedené výkony zaslouží pochvalu a uvidíme, jak se nám zkušenosti z přípravných turnajů podaří po Velikonocích zúročit v jarní části krajské soutěže.