Turnaj v Novém Veselí 18. -19. 1. 2020

O víkendu jsme se zúčastnili přípravného turnaje mladších žáků, Gorivo Cup, pořádaného tradičně v Novém Veselí.

Naše družstvo mělo v základní skupině silné soupeře. Nicméně je škoda, že některé zápasy jsme si prohráli tím, že jsme byli ze začátku zápasu nesoustřední, přistupovali jsme laxněji a s nízkou mírou nasazení. Snaha, kterou jsme následně vynaložili k obratu hry, nás však brzdila sirénou, která zápas ukončila.

Předvedené výkony naších kluků však nasvědčují tomu, že můžeme s každým soupeřem odehrát zajímavé utkání a zdaleka už nejsme pro ostatní kluby týmem, který by mohli podcenit. Určitě můžeme vyzdvihnout zápas proti Pardubicím, Dukle ale i proti Novému Veselí, vítězi celého turnaje, kterého jsme hodně potrápili, byť jsme v průběhu zápasu už prohrávali 0:7. Obrat, který kluci převedli, nezůstal ani bez reakce a nakonec kluci dohrávali za velkého skandování hráčů jiných klubů.

Ze skupiny A jsme postupovali z pátého místa a šli jsme do boje o 9-té místo proti celku TJ Sokol Velkého Meziříčí. I tady nám chybělo jen kousek štěstí a mohli jsme vyhrát. Brankaři v tomto zápase družstvo podrželi, ale některé technické chyby a neproměněné šance nám nakonec nedovolili odejít jako vítězové.
Děkuji hochům za předvedené výkony, nasazení a především chuť se poprat o každý gól.
Určitě to pro nás byla cenná zkušenost.

Průběžné výsledky a konečné pořadí:
Olomouc – Nové Veselí 10:13
Olomouc – Újezd u Brna 12:18
Dukla – Olomouc 12:14
Ivančice – Olomouc 17:10
Olomouc – Pardubice 11:12
Olomouc – Velké Meziříčí 7:9

1. TJ Sokol Nové Veselí
2. TJ JM Chodov
3. Sokol Újezd u Brna
4. Talent Plzeň
5. HC Dukla Praha
6. TJ Sokol Horka n. M.
7. SKKP Handball Brno
8. 1.HC Pardubice
9. TJ Sokol Velké Meziříčí
10. HBC Olomouc 1966
11. TJ Sokol Žďár n. S.
12. HK Ivančice