Starší žáci TJ Cement Hranice – HBC Olomouc „B“ 24:27 ( 13:15)

Na počátku chladného víkendu vyrazili naši borci na hranickou palubovku.

Realizační tým může být spokojen pouze s výsledkem, nikoliv s předvedenou hrou. Po našem celkem rychlém vedení 4:1 si naši kluci asi začali myslet, že se soupeř porazí sám.
Začali jsme kupit zbytečné chyby, padali nám míče. některým chyběla odpovědnost a stali se z nich odhazovači míčů. Když si k tomu náš gólman vybral v prvním poločase slabou čtvrthodinku, soupeř se ujal vedení a měli jsme co dělat, abychom první poločas zvládli. Nejhorší byly chyby na obraně, kdy jsme mnohokrát dostali soupeře až do pasivity, a v jejím závěru jsme mu umožnili střelbu z volného prostoru bez blokování zakončenou gólem v naší síti….
V druhém poločase se naše hra zlepšila, a po zneškodnění rychlého útoku našim gólmanem se kluci zvedli až na 7-mi brankové vedení. Postupně jsme vystřídali celou lavičku, a bohužel opět přišel v závěru časový okamžik, kopírující první poločas. Utkání nám ukázalo soustu oblastí, kam zaměřit nadcházející tréninkové jednotky. Za zmínku v druhém poločase stojí zlepšení výkonu našeho brankáře, který se vyškrábal na celkovou úspěšnost 44%.

Zápis utkání